Uzņēmums

Misija un vīzija

Mūsu prioritāte ir stabilitāte un uzticamība. Tās ir vērtības, kuras esam ievērojuši līdz šim un pēc kurām tiecamies arī nākotnē. Mēs veicinām Latvijas mēbeļu ražošanas nozares izaugsmi – gan vietējā, gan eksporta tirgū, nodrošinot to ar materiāliem mēbeļu ražošanai un risinājumiem, kas nepieciešami tās attīstībai un efektīvai darbībai.

Mēs pozicionējam sevi kā stabilu un drošu sadarbības partneri mūsu klientiem, nodrošinot augstas kvalitātes produkciju un pakalpojumus. Mēs orientējamies uz ilgtermiņa attiecību veidošanu un attīstību.

Mūsu uzņēmums ar tā piedāvāto produkciju un apkalpošanu ir labākā izvēle, ja meklējat kvalitatīvus un mūsdienīgus materiālus mēbeļu ražošanai vai vēlaties realizēt savas dizaina idejas individuālā projektā.
 

 Mūsu mērķi

·   augt kopā ar Latvijas mēbeļu ražošanas nozari – gan vietējā, gan eksporta tirgos;

·   nodrošināt augstāko kvalitāti par vislabāko cenu;

·   piedāvāt jaunus risinājumus, kas dotu iespēju mūsu klientiem kļūt vēl konkurētspējīgākiem un vēl efektīvāk
    realizēt mūsdienu prasībām atbilstošas ieceres.

 
Mēs lepojamies!

ATTĒLS R vēsture sākās 1997. gadā. Pa šiem gadiem esam auguši, attīstījušies, guvuši pieredzi, darbojoties dažādās ekonomiskajās situācijās, attīstot piedāvātās produkcijas klāstu, meklējot jaunus sadarbības partnerus, attīstot jaunas tehnoloģijas.

Gadu gaitā ATTĒLS R ir kļuvis par vienu no lielākajiem mēbeļu materiālu piegādātājiem Latvijā, kā arī attīstījis  mēbeļu detaļu ražošanas servisu,  kas spēj apmierināt pat visprasīgāko klientu vēlmes un vajadzības.

Mēs augstu vērtējam savu klientu lojalitāti un uzticību, tāpēc pievēršam uzmanību servisam un apkalpošanai. Pateicoties saviem klientiem esam kļuvuši par to uzņēmumu, kas esam šobrīd un arvien turpinām attīstīties. Mūsu klienti ir mēbeļu ražotāji – gan lieli uzņēmumi, gan privātuzņēmēji un meistari, kā arī arhitekti un dizaineri, kas vēlas realizēt savu klientu ieceres mūsdienīga interjera iekārtojumam.

Mūsu uzņēmuma vērtība noteikti ir mūsu darbinieki, kas nodrošina profesionālu, ātru un laipnu apkalpošanu. Mēs lepojamies ar faktu, ka lielākā daļa mūsu darbinieku ir kopā ar mums jau daudzus gadus, dalās ar mums savos priekos un dzīves pārbaudījumos, pieņem jaunus izaicinājumus, turpinot savu profesionālo attīstību, lai arvien nodrošinātu augstu apkalpošanas līmeni mūsu klientiem.